• : 05054709000
SİTEMİZ ÜYELİK KAYITLARINA AÇILMIŞTIR.
img
Turkey

SİTEMİZ ÜYELİK KAYITLARINA AÇILMIŞTIR.

SİTEMİZ İHRACAT FİRMALARININ ÜYELİK KAYITLARINA AÇILMIŞTIR.

EXPORTCOMPANIESTURKEY. COM ‘A FİRMA VE ÜRÜN İLAN KAYDI NASIL YAPILIYOR?

SİTEMİZE ÜYELİK, FİRMA VE ÜRÜN İLAN KAYDI İÇİN;

1- Sitemizin sağ tarafında ve en üst köşesinde bulunan REGISTER ( Üye Kayıt ) Butonundan ( Üye Kayıt ) USER REGISTATION Sayfası Açılır. 

2- ÖNEMLİ..! Daha Sonra Firma Kaydınızın Onaylanması İçin Üyelik Formunda Belirttiğiniz E-Posta Hesabınız Firmanızın Web Sitesine Bağlı Kurumsal Bir Mail Hesabı ve GSM Numarası da kontrol edildiğinde Web Sitenizde İletişim Numarası Olarak Belirtilen Bir GSM Numara Olmalı.

BURADA Açılan Kayıt Formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurup Üyelik Seçeneğinizi de ( Kurumsal Üyelik ) CORPORATE MEMBERSHIP Olarak Seçilir. Kullanıcı Kayıt Şifrenizi (Sadece Sizin Tarafınızdan Belirlenir ve Bilinir. Lütfen, Bunu Not Ediniz ve Unutmayınız! ) Oluşturup, SERVICE AGREEMENT ( Hizmet Sözleşmemiz ) i okuyup bu Hizmet Sözleşmemizi de kabul ettikten sonra sol tarafında bulunan Onay Kutusunu işaretleyip en altta bulunan REGISTER Butonunu tıklayıp Üyeliğinizi Yapmış Olursunuz. Bundan sonra kayıt formunda belirtmiş olduğunuz E-Posta hesabınıza sitemizden otomatik olarak ÜYELİK AKTİVASYON maili gönderilir. (Spam Klasörünüzü de Kontrol Etmeyi Unutmayınız) Bu maili ONAYLADIKTAN SONRA Üyeliğiniz Otomatik Olarak Aktif Duruma gelir.

3- Üyeliğiniz AKTİF DURUMA Geçtikten sonra; Aynı Anda Siteye de Yönlendirmeniz Yapılır. Sitemiz Ana Sayfası Açıldıktan Sonra, Ana sayfamızın sağ tarafında ve en üst köşesinde bulunan LOGIN ( Üye Giriş) Butonundan Üye Giriş Sayfasını Açıp Üyelik Kaydında Belirttiğiniz E-Posta Hesabınız ve Burada Belirlediğiniz Şifreniz ile Üye Girişi Yapıp. Size Sunulan Kurumsal Üyelik Paketlerinden Birini Seçip Firma Profil Bilgilerinizi Tamamlayıp Oturumu Kapatınız. Bundan sonra; 

- Eğer Seçmiş Olduğunuz Üyelik Paketi ( Standart) Ücretsiz Üyelik Paketi İse Hemen Ardında; Sitemizi Kullanmaya İlk Önce Ücretsiz Standart (Bir Ay Süreli Deneme) Üyelik Paketi İle Başlamanızı Tavsiye Ediyoruz!

- Eğer Ücretli Üyelik (Silver veya Gold ) Paketi Seçimi veya Ücretli Üyelik Paketine Geçiş Yapmışsanız Gerekli Ücreti Banka Hesabımıza Yatırdıktan Sonra;

       Üyelik Kaydında Belirtmiş Olduğunuz Kurumsal GSM Hattınızdan Firmamızın 0505.470 90 00      Nolu GSM Numarasına Sitemizin Adı, Seçmiş Olduğunuz Üyelik Paketi Adı ve Firma Adınızın da belirtildiği Bir WhatsApp veya SMS Mesajı ile Firma Kaydı Onayı Talebinde bulunmanız gerekmektedir. Bu Mesajınız Site Yönetimi tarafından alındıktan sonra bilgileriniz kontrol edilir ve firmanıza firma ve ilan kaydı oluşturabilmesi için onay verilir. Kayıtlarınızda bir eksiklik ve bir uyuşmazlık tespit edilirse sitemiz yönetimince bu eksiklik ve uyuşmazlıklar giderilinceye kadar FİRMA KAYDINIZA ONAY VERİLMEZ. 

4- FİRMA ÜYELİK KAYDINIZ ONAYLANDIKTAN SONRA Sitemize Üye Girişi Yapıp Size Sunulan Yeni Bir Kontrol Panelinden Firma Tanıtımız ile Ürün İlanlarınız ve Eleman İlanlarınızı Site Yönetimimizin Onayına Gerek Kalmadan Tüm Yasal Sorumluluğu Kendinize Ait Olmak Üzere Doğrudan Kendiniz Oluşturup Kendiniz Yayınlayabilir ve Düzenleyebilirsiniz. 


22.03.2021

ÇLK Reklam Ltd. Şti.

Mustafa ÇELİK

Şirket MüdürüInteresting

 • img

  22 MART 2021 DE SİTEMİZ ÜYELİK KAYITLARINA AÇILIYOR!

  Turkey
  Review News
 • img

  Türkiye İhracat Şirketleri Rehberi

  Turkey
  Review News
 • img

  SİTEMİZ ÜYELİK KAYITLARINA AÇILMIŞTIR.

  Turkey
  Review News