• : 05054709000
22 MART 2021 DE SİTEMİZ ÜYELİK KAYITLARINA AÇILIYOR!
img
Turkey

22 MART 2021 DE SİTEMİZ ÜYELİK KAYITLARINA AÇILIYOR!

Türkiye İhracat Firmaları Rehberi ile İhracat Ürünleri İlanları Sitesi İngilizce Alan Adıyla ve İngilizce Olarak Tüm İhracat Firmalarımızın Üyeliklerine ve Kullanıma 22.03.2021 Tarihinde Açılıyor.

ÜYELİK ÜCRETSİZDİR!

AÇILIŞA ÖZEL:

Firma Kaydı ve İlan Yayınlama Paketleri Ücretleri Aşağıda Açıklanmaktadır.

1- STANDART ÜYELİK PAKETİ ÜCRETSİZDİR. 

Firmalar İçin Sitemizi Deneme Üyeliği Olarak Açılmıştır.

Kullanım Süresi  1 Aydır. Bu Sürede Bir Firma Kaydı ve 5 Adet Ürün İlanı Yayınlamak Ücretsizdir.

2- SİLVER ÜYELİK PAKETİ : 1.200 TL + KDV dir.

Kullanım Süresi 12 Aydır. Bu Sürede Bir Firma Kaydı ve 100 Adet Ürün İlanı Yayınlamak Üyelik Paketi Dahilinde Ücretsizdir.

3- GOLD ÜYELİK PAKETİ : 2.000 TL + KDV dir.

Kullanım Süresi 12 Aydır. Bu Sürede Bir Firma Kaydı ve 300 Adet Ürün İlanı Yayınlamak Üyelik Paketi Dahilinde Ücretsizdir.

Firmalar Sitemize Üye Olup Üyelikleri de Onaylandıktan Sonra, Sitemiz İçerisinde Kendilerine Ait Bir Kullanım Paneli Otamatik Olarak Açılır. Bu Açılan Kullanım Panelinden Firmaları İle Tanıtım Bilgilerini, Yazılı, Fotoğrafları ve Videolu Olarak Kendileri Düzenleyebilir ve Yayınlayabilirler. Ayrıca İhracat Ürünlerinin Tanıtımı İçinde Kendileri Fotoğraflı ve Yazılı Anlatımlı İlanlar Oluşturup Yayınlayabilir. Bu İlanlara Ayrıca Ürünün Videosunu da Ekleme Özelliği Üzerinde Çalışıyoruz. 

EXPORTCOMPANIESTURKEY.COM DA;

MÜŞTERİLERİNİZ BİZİMLE DEĞİL, DOĞRUDAN KAYITLARDA BELİRTTİĞİNİZ İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ YARDIMIYLA FİRMANIZ İLE İLETİŞİME GEÇER!

BİZ ALIŞVERİŞİNİZE KARIŞMIYORUZ!

ARACI YOK!

KOMİSYON YOK!

SADECE VE SADECE 12 AY SÜRELİ ÜYELİK PAKETLERİ İÇİN VE AYRICA SİTEMİZDE REKLAM VERİRSENİZ BİZE BUNLAR İÇİN ÖDEME YAPARSINIZ!

Sitemize Üye Olduktan Sonra Sitemizi Aktif Olarak Kullanabilirsiniz.

Sitemize Üye Olup Firma Kaydı ve İlan Yayınlamak İstiyorsanız ve de Firmanızın İhracat Konusuna Sektör ve Ürün İlan Kategorilerinde Yer Verilmemişse Bize Bildirmeniz Halinde Hemen İlgili Kategorileri Oluşturabiliriz.

SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM.

Daha Fazla Açıklayıcı Bilgi ve Diğer Hizmetlerimiz Hakkında da Bilgi Almak İçin, Sitemizde Bulunan Hizmet Sözleşmemizi Dikkatle İnceleyebilirsiniz.

16 Mart 2021

ÇLK Reklam Ltd. Şti.


Interesting

 • img

  22 MART 2021 DE SİTEMİZ ÜYELİK KAYITLARINA AÇILIYOR!

  Turkey
  Review News
 • img

  SİTEMİZ ÜYELİK KAYITLARINA AÇILMIŞTIR.

  Turkey
  Review News
 • img

  Türkiye İhracat Şirketleri Rehberi

  Turkey
  Review News